Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

Duyurular

  • 2 ŞUBAT 2014 BÖLGESEL KROS LİGİ HAKEM ATAMALARI - 22/01/2014
  • BÖLGESEL KROS LİGİ
    HAKEM GÖREVLENDİRME LİSTESİ
    2 ŞUBAT 2014

    SIRA NO

            

    GÖREV ALANI

    HAKEM

    KATEGORİSİ

     

    ADI SOYADI

    1

    İL TEMSİLCİSİ-ÖLÇÜLER AMİRİ

     

     

    2

    YARIŞMA  DİREKTÖRÜ

    ULUSLAR ARASI

    Zeynep BATAR

    3

    TEKNİK  DİREKTÖR

    İL

    Osman KUM

    4

    KOŞULAR  BAŞHAKEMİ

    ULUSLAR ARASI

    İ.HAKKI ERDENER

    5

    VARIŞ LİDERİ

    ULUSLAR ARASI

    HASAN SEZER

    6

    Varış Sekreteri

    ULUSLAR ARASI

    Songül VİRİT

    7

    Varış Sekreteri

    ULUSAL

    Pınar YURDAARMAĞAN

    8

    Varış Hakemi

    ULUSLAR ARASI

    AHMET ALTUN

    9

    Varış Hakemi

    ULUSLAR ARASI

    Ahmet ÜÇÜNCÜ

    10

    Varış Hakemi                  

    ULUSLARARASI

    HANIM KOL

    11

    Varış Hakemi

    İL

    Fatih BAYRAM

    12

    Varış Hakemi

     

     

    13

    Varış Hakemi

    ULUSAL

    M.Cemil  MALKOÇ

    14

    Varış Hakemi

    ULUSAL

    Yasemin KÖROĞLU

    15

    Varış Hakemi

    İL

    Göksal DURMUŞ

    16

    KRONOMETRE LİDERİ

    ULUSLAR ARASI

    TAMER ŞENTÜRK

    17

    Kronometre Hakemi

    ULUSAL

    M.OKAN ÜÇÜNCÜ

    18

    START BAŞHAKEMİ

    ULUSLAR ARASI

    Zekeriya ÜÇÜNCÜ

    19

    Starter

    ULUSLAR ARASI

    Remzi KOL

    20

    BİLGİ İŞLEM-PUANLAMA HAKEMİ

    ULUSLAR ARASI

    Abdullah CEVAHİR

    21

    BİLGİ İŞLEM-PUANLAMA HAKEMİ

    İL

    Aysun ALDEMİR

    22

    PARKUR LİDERİ

    ULUSLARARASI

    Mehmet CİVAN

    23

    Parkur Hakemi

    ULUSLAR ARASI

    Necip SARAÇOĞLU

    24

    Parkur Hakemi

    İL

    Ebru SEZGİN

    25

    Parkur Hakemi

    ULUSAL

    Halil ŞAHİN

    26

    Parkur Hakemi

    İL

    Zeynep DUMAN

    27

    Parkur Hakemi

    İL

    Coşkun KIRALİ

    28

    Video kayıt hakemi

    İL

    Recep ŞAHİNOĞLU

    29

    Parkur Hakemi

     

     

    30

    Parkur Hakemi

     

     

    31

    Parkur Hakemi

     

     

    32

    Parkur Hakemi

     

     

    33

    Parkur Hakemi

     

     

    34

    Parkur Hakemi

     

     

    35

    Parkur Hakemi

     

     

    36

    KONTROL  ODASI BAŞHAKEMİ

    ULUSAL

    Gamze YİĞİT

    37

    Kontrol Odası (Lisans Kontrol )Hakemi

     

     

    38

    Kontrol Odası (Lisans Kontrol )Hakemi

    ULUSLAR ARASI

    Şenol  ÖZTÜRK

    39

    Anons Hakemi

    ULUSAL

    FATİH KARABİNA

    40

    Ödül Hakemi

    ULUSAL

    Ekrem ÇOLAK

                                                             

    NOT:

    Bütün hakemler yarışma günü saat  08:30’da yarışma yerinde”Beşirli Tenis Kompleksi'nde” hazır bulunacaklardır.

    Yarışmaya gelmeyecek hakemlerin en az yarışmadan 24 saat önce bilgi vermesi zorunludur.

    Bilgi vermeyen hakemler daha sonraki müsabakalarda görev almayacaklardır.

                                                                                        

                                                                                                                                       Atletizm İl Temsilciliği

     

    Duyuru Arşivi
  • 7-8 HAZİRAN 2014 NAİLİ MORAN VE GENÇLER İL SEÇMELERİ HAKEM ATAMALARI
  • 17-18 MAYIS 2014 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI HAKEM ATAMALARI
  • 29-30 NİSAN OKUL SPORLARI HAKEM ATAMALARI
  • NURULLAH İVAK ATMALAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL SEÇMELERİ
  • ATLETİZM GELİŞTİRME PROJESİ
  • 24-25 MART 2014 KÜÇÜKLER-YILDIZLAR OKUL ŞAMPİYONASI İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM ATAMALARI
  • 20-21 MART 2014 GENÇLER OKUL ŞAMPİYONASI İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM GÖREVLENDİRME
  • 15-16 MART ANADOLU YILDIZLAR LİGİ GRUP MÜSABAKALARI HAKEM ATAMALARI
  • MEB OKULLAR ARASI KROS GRUP YARIŞMALARI HAKEM ATAMALARI
  • SEYFİ ALANYA ATMALAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL SEÇMELERİ HAKEM ATAMALARI
  • SEYFİ ALANYA ATMALAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL SEÇMELERİ
  • 2 ŞUBAT 2014 BÖLGESEL KROS LİGİ HAKEM ATAMALARI
  • SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL SEÇMELERİ YARIŞMA SONUÇLARI
  • 4-5 OCAK 2014 SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL SEÇMELERİ YARIŞMA PROGRAMI BİLGİ BANKASI BÖLÜMÜNDE YAYIMLANMIŞTIR.
  • 4-5 OCAK 2014 SALON TÜRKİYE ŞAMPİYONASI İL SEÇMELERİ HAKEM ATAMALARI
  • TÜRKİYE SALON ŞAMPİYONASI İL SEÇMELERİ
  • 26 ARALIK OKULLAR KROS TRABZON İL BİRİNCİLİĞİ YAPILDI.SONUÇLAR BİLGİ BANKASI BÖLÜMÜNDE YAYIMLANMIŞTIR.
  • 26 ARALIK 2013 OKULLAR KROS İL BİRİNCİLİĞİ HAKEM ATAMASI
  • 2014 YILI FAAL ATLETİZM HAKEM SEMİNERİ



  • Döviz Bilgileri
    AlışSatış
    Dolar2.21552.2244
    Euro2.78822.7994
    Hava Durumu
    Anlık
    Yarın
    16° 17° 13°
    Saat